Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  MEISTÄ   VARASTO   KULJETUS   UUTISET   YHTEYSTIEDOT Laki Prices  

YHTEYSTIEDOT

 

VARASTO

Sven Sander
johtaja
sven@laki.ee
Puhelin +372 651 7066
Matkapuhelin +372 502 9045


Jaak Kiil
varastopäällikkö
jaak@laki.ee
Puhelin +372 651 7060
Matkapuhelin +372 510 1017


Kaidi Lill
työnjohtaja
ladu@laki.ee
Puhelin +372 651 7060


Albert Lill

työnjohtaja
albert@laki.ee
Puhelin +372 651 7060

KULJETUS

Jan-Erik Nõmtak
kuljetuspäällikkö
jan@laki.ee
Puhelin +372 651 7057
Matkapuhelin +372 5309 4548


Marko Novitski
kuljetusjärjestelijä
marko@laki.ee
Puhelin +372 651 7057
Matkapuhelin +372 5309 4464


Rene Annuk
kuljetusjärjestelijä
rene@laki.ee
Puhelin +372 651 7065
Matkapuhelin +372 518 8999


KANSAINVÄLINEN KULJETUS

Rene Eensaar
suuntajohtaja
rene.eensaar@laki.ee
Puhelin +372 651 7066
Matkapuhelin +372 528 0298

 


  Itsepalvelu
  
  
 

  Fuel Surplus   %
  December   10,11%

 

 
  Varaston osoite:
Lakilog OÜ
Visase 5
11415 Tallinna
Viro
kotisivut: www.laki.ee
s-posti: info@laki.ee
puh.: +372 6 517 060
faksi: +372 6 517 061